Зняти фільтр
Купувати за ціною
Спосіб вишивки
Колір вишивки
Колір тканини
Назва тканини
Візерунок
Тип плаття
Рукав
Категорії
Знижки
1,112 грн. 980 грн.
575 грн. 491 грн.
Базовано на 3 відгуках.
1,267 грн. 999 грн.
Базовано на 1 відгуках.

Вишиті сукні для дівчаток

Вишиті сукні для дівчаток

Вишиті платтячка - українські дитячі вишиті сукні. Святкові платтячка з вишивкою та платтячка до першого причастя. Суккні для дівчкаток у дитсадок та школу на урочистості, народні свята, вечорниці, виступи та випускний. Дизайнерські та народні плаття для дівчаток - маленьких модниць від торгової марки Любисток - виробника вишитого одягу. 

Відображати:
Сортування
Купити вишите плаття для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Дитяча сукня - вишите плаття ЖПВ 69-2. Оригінальна та стильна сукня з поясом. Стиль сучасний з традиційними мотивами на бордовій тканині. Вишиванка вишита хрестиком білими ..
896 грн.
Купити вишите платтячко для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Вишите платтячко - дитяча сукня  ЖПВ 69-1. Оригінальна та стильна сукня з поясом. Оригінальне ніжне платтячко на блакитному натуральному льоні. Вишиванка вишита хре..
1,339 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття - українська вишиванка модель ЖПВ 14-1 ..
1,143 грн.
Купити вишите плаття для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Дитяча сукня - вишите плаття ЖПВ 106-1. Оригінальна та стильна сукня з поясом. Стиль сучасний з традиційними мотивами на рожевій тканині. Вишите плаття вишите хрестиком акр..
1,236 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Вишите плаття для дівчинки ЖПВ 122-1. Українська дитяча сукня- вишиванка вишита зеленими нитками на домотканому полотні. Вишивка з гометричним візерунком. Рукав довгий. Чудове весняне і літнє святкове дитяче платтячко для нарядного вигляду. ..
1,720 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття до першого причастя модель ЖПВ 13-1. Завдяки багатому візерунку та тканині має розкішний та елегантний вигляд. Стиль cукні сучасний з традиційними мотивами на білому атласі. Вишиванка вишита хрестиком синіми, блаки..
1,823 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття з соняхами - українська вишиванка модель ЖПВ 41-1. Вишукана та оригінальна сукня, завдяки двом кольорам тканини та багатій вишивці має дуже оригінальний вигляд. Тканина тіар білого та блакитного кольору. Вишивка виконан..
1,823 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття з квітками - українська вишиванка модель ЖПВ 42-1. Гарна святкова сукня - завдяки тканині та лагідній вишивці має ніжний та легкий вигляд. Тканина атлас та шифон. Вишивка виконана хрестиком - рослиним візерунком, блакит..
1,143 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття з квітками - українська вишиванка модель ЖПВ 43-1. Гарна святкова сукня - завдяки тканині та лагідній вишивці має ніжний та легкий вигляд. Тканина білого кольору. Вишивка виконана хрестиком - рослиним візерунком, блакит..
1,143 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття - українська вишиванка модель ЖПВ 11-1. Оригінальна та стильна сукня з поясом. Стиль сучасний з традиційними мотивами на синій тканині з натурального льону. Вишиванка вишита хрестиком червоними та білими акриловими..
1,143 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття - українська вишиванка модель ЖПВ 69-1. Оригінальна та стильна сукня з поясом. Стиль сучасний з традиційними мотивами на синій тканині з натурального льону. Вишиванка вишита хрестиком білими акриловими нитками. Виш..
896 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття гладдю - українська вишиванка модель ЖПВ 74-1. Оригінальна та стильна сукня для дівчинки. Стиль сучасний з традиційними мотивами на блакитній тканині з натурального льону. Сукня вишита гладдю кольоровими нитками з ..
814 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття гладдю - українська вишиванка модель ЖПВ 75-1. Оригінальна та стильна сукня для дівчинки. Стиль сучасний з традиційними мотивами на блакитній тканині з натурального льону. Сукня вишита гладдю кольоровими нитками з ..
1,226 грн.
Українське вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 21-17. Вишивка ткана, червоними, чорними та білими акриловими нитками.Дитяча сукня - вишите плаття - оригінальне плаття для дівчинки з вишивкою. Вишивка червоно-чорна акрил..
757 грн.
Базовано на 5 відгуках.
Українське вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 35-37. Вишивка ткана, червоними та білими акриловими нитками. Візерунок 37 - геометричний. ..
839 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Українське вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 39-77. Вишивка ткана, блакитними та білими акриловими нитками. Візерунок 77 - геометричний. ..
839 грн.
Українське вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 40-55. Вишивка ткана, блакитними та білими акриловими нитками. Візерунок 55 - геометричний. ..
798 грн.
Українське вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 40-72. Вишивка ткана, червоними, чорними та білими акриловими нитками. Візерунок 72 - геометричний. ..
798 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Атласне вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 47-68. Вишивка ткана, блакитними, чорними та білими акриловими нитками. Візерунок 68 - геометричний. ..
865 грн.
Атласне вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 47-72. Вишивка ткана, червоними, чорними та білими акриловими нитками. Візерунок 72 - геометричний. ..
865 грн.
Українське вишите плаття для дівчинки в народному стилі - українська вишиванка - модель ЖП 77-78. Вишивка ткана, червоними, чорними та білими акриловими нитками. Візерунок 78 - геометричний. ..
582 грн.
Вишите плаття ЖП 77-75 -12%
Плаття-вишиванка - святкова або сценічна сукня в українському народному стилі - пошите з білого тіару з червоно-чорною вишивкою.Якщо ви бажаєте придбати вишиту сукню з яскраво-вираженим українським мотивом, то ця модель - ЖП 77-75 - саме для вас..
794 грн. 699 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття - українська вишиванка модель ЖП 12-17 ..
760 грн.
Українське вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 14-11. У коплект входить сукня та болеро. Вишивка ткана, червоними та білими акриловими нитками. Візерунок 11 - геометричний. ..
803 грн.
Українське вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 14-36. У коплект входить сукня та болеро. Вишивка ткана, блакитними акриловими нитками. Візерунок 36 - геометричний. ..
803 грн.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 15-31 з нижньою частиною у формі тюльпана. Дизайнерська літня сукня  для маленьких модниць з натурального льону та тканою вишивкою. Метелик на плечі та нижня частина сукні для дівчинки у формі тюльпана ро..
639 грн.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 15-44 з нижньою частиною у формі тюльпана. Дизайнерська літня сукня  для маленьких модниць з натурального льону та тканою вишивкою. Метелик на плечі та нижня частина сукні для дівчинки у формі тюльпана ро..
639 грн.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 16-35. Яскрава дизайнерська сукня  для маленьких модниць з вишивкою на грудях та червоним шифоном, що підкреслює легкість та оригінальність. Дитяча сукня з колекції "Маленька любов" від Любисток.Тканин..
706 грн.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 18-15 з болеро. Дизайнерська літня сукня  для маленьких модниць з натурального льону та тканою вишивкою. Подвійна спідниця молочного та бежевого кольору, пояс та болеро з бантиком надають платтю для дівчи..
752 грн.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 19-11. Дизайнерська літня сукня  для маленьких модниць з натурального льону та тканою вишивкою. Дитяча сукня з колекції "Маленька любов" від Любисток - www.lubystok.ua.Тканина 100% льон, молочний...
639 грн.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 19-32. Дизайнерська літня сукня  для маленьких модниць з натурального льону та тканою вишивкою. Дитяча сукня з колекції "Маленька любов" від Любисток - www.lubystok.ua.Тканина 100% льон, ,білий. В..
639 грн.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 19-37. Дизайнерська літня сукня  для маленьких модниць з натурального льону та тканою вишивкою. Дитяча сукня з колекції "Маленька любов" від Любисток - www.lubystok.ua.Тканина 100% льон, ,білий. В..
639 грн.
Loading...