Зняти фільтр
Купувати за ціною
Спосіб вишивки
Колір вишивки
Тканина
Колір тканини
Візерунок
Тип плаття
Рукав
Категорії

Вишиті сукні для дівчаток

Вишиті сукні для дівчаток

Вишиті платтячка - українські дитячі вишиті сукні. Святкові платтячка з вишивкою та платтячка до першого причастя. Суккні для дівчкаток у дитсадок та школу на урочистості, народні свята, вечорниці, виступи та випускний. Дизайнерські та народні плаття для дівчаток - маленьких модниць від торгової марки Любисток - виробника вишитого одягу. 

Відображати:
Сортування
Дитяча сукня - вишите плаття - українська вишиванка модель ЖПВ 14-1 ..
1,000 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття до першого причастя модель ЖПВ 13-1. Завдяки багатому візерунку та тканині має розкішний та елегантний вигляд. Стиль cукні сучасний з традиційними мотивами на білому атласі. Вишиванка вишита хрестиком синіми, блак..
1,600 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття з соняхами - українська вишиванка модель ЖПВ 41-1. Вишукана та оригінальна сукня, завдяки двом кольорам тканини та багатій вишивці має дуже оригінальний вигляд. Тканина тіар білого та блакитного кольору. Вишивка викона..
1,600 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття з квітками - українська вишиванка модель ЖПВ 42-1. Гарна святкова сукня - завдяки тканині та лагідній вишивці має ніжний та легкий вигляд. Тканина атлас та шифон. Вишивка виконана хрестиком - рослиним візерунком, блаки..
1,000 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття з квітками - українська вишиванка модель ЖПВ 43-1. Гарна святкова сукня - завдяки тканині та лагідній вишивці має ніжний та легкий вигляд. Тканина білого кольору. Вишивка виконана хрестиком - рослиним візерунком, блаки..
1,000 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття - українська вишиванка модель ЖПВ 14-1 ..
1,000 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття - українська вишиванка модель ЖП 12-17 ..
738 грн.
Українське вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 14-11. У коплект входить сукня та болеро. Вишивка ткана, червоними та білими акриловими нитками. Візерунок 11 - геометричний. ..
780 грн.
Українське вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 14-36. У коплект входить сукня та болеро. Вишивка ткана, блакитними акриловими нитками. Візерунок 36 - геометричний. ..
780 грн.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 15-31 з нижньою частиною у формі тюльпана. Дизайнерська літня сукня  для маленьких модниць з натурального льону та тканою вишивкою. Метелик на плечі та нижня частина сукні для дівчинки у формі тюльпана р..
620 грн.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 15-44 з нижньою частиною у формі тюльпана. Дизайнерська літня сукня  для маленьких модниць з натурального льону та тканою вишивкою. Метелик на плечі та нижня частина сукні для дівчинки у формі тюльпана р..
620 грн.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 16-35. Яскрава дизайнерська сукня  для маленьких модниць з вишивкою на грудях та червоним шифоном, що підкреслює легкість та оригінальність. Дитяча сукня з колекції "Маленька любов" від Любисток.Тка..
685 грн.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 18-15 з болеро. Дизайнерська літня сукня  для маленьких модниць з натурального льону та тканою вишивкою. Подвійна спідниця молочного та бежевого кольору, пояс та болеро з бантиком надають платтю для дівч..
730 грн.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 19-11. Дизайнерська літня сукня  для маленьких модниць з натурального льону та тканою вишивкою. Дитяча сукня з колекції "Маленька любов" від Любисток - www.lubystok.ua.Тканина 100% льон, молочн..
620 грн.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 19-32. Дизайнерська літня сукня  для маленьких модниць з натурального льону та тканою вишивкою. Дитяча сукня з колекції "Маленька любов" від Любисток - www.lubystok.ua.Тканина 100% льон, ,білий..
620 грн.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 19-37. Дизайнерська літня сукня  для маленьких модниць з натурального льону та тканою вишивкою. Дитяча сукня з колекції "Маленька любов" від Любисток - www.lubystok.ua.Тканина 100% льон, ,білий..
620 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття - українська вишиванка модель ЖП 20-15 ..
630 грн.
Українське вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 21-15. Вишивка ткана, зеленими та білими акриловими нитками. Візерунок 15 - геометричний. ..
735 грн.
Українське вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 21-17. Вишивка ткана, червоними, чорними та білими акриловими нитками.Дитяча сукня - вишите плаття - оригінальне плаття для дівчинки з вишивкою. Вишивка червоно-чорна ак..
735 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 33-33 з червоною камізелькою (КМ10). Яскрава дизайнерська пишна сукня  для маленьких модниць з натурального льону та тканою вишивкою. У комплект входить червона жилетка та червоний атласний пояс, що дода..
885 грн.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 33-35 з червоною камізелькою (КМ10). Яскрава дизайнерська пишна сукня  для маленьких модниць. У комплект входить червона жилетка та вишитий пояс, що додає помітності та оригінальності. Можна носити як із..
885 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття - українська вишиванка модель ЖП 34-15 ..
580 грн.
Українське вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 35-37. Вишивка ткана, червоними та білими акриловими нитками. Візерунок 37 - геометричний. ..
815 грн.
Українське вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 39-77. Вишивка ткана, блакитними та білими акриловими нитками. Візерунок 77 - геометричний. ..
815 грн.
Українське вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 40-55. Вишивка ткана, блакитними та білими акриловими нитками. Візерунок 55 - геометричний. ..
775 грн.
Українське вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 40-72. Вишивка ткана, червоними, чорними та білими акриловими нитками. Візерунок 72 - геометричний. ..
775 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 41-36 з метеликами. Дизайнерська трапецевидна літня сукня  для маленьких модниць з натурального льону та тканою вишивкою. Три метелика зі стрічками на сукні додають неординарності. Дитяча сукня з колекці..
670 грн.
Вишите плаття для дівчинки - модель ЖП 41-44 з метеликами. Дизайнерська трапецевидна літня сукня  для маленьких модниць з натурального льону та тканою вишивкою. Три метелика зі стрічками на сукні додають неординарності. Дитяча сукня з колекці..
670 грн.
Атласне вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 47-68. Вишивка ткана, блакитними, чорними та білими акриловими нитками. Візерунок 68 - геометричний. ..
840 грн.
Атласне вишите плаття для дівчинки - українська вишиванка - модель ЖП 47-72. Вишивка ткана, червоними, чорними та білими акриловими нитками. Візерунок 72 - геометричний. ..
840 грн.
Українське вишите плаття для дівчинки в народному стилі - українська вишиванка - модель ЖП 5-49. Вишивка ткана, червоними, чорними та білими акриловими нитками. Візерунок 49 - геометричний. ..
480 грн.
Українське вишите плаття для дівчинки в народному стилі - українська вишиванка - модель ЖП 77-78. Вишивка ткана, червоними, чорними та білими акриловими нитками. Візерунок 78 - геометричний. ..
565 грн.
Loading...