Категорії

Доставка

1. Компанією «Нова пошта» (novaposhta.ua).
Термін доставки 1-3 дні в залежності від регіону України та віддаленості від обласних чи районних центрів. Точно дізнатися про термін доставки у ваше місто - https://novaposhta.ua/onlineorder/estimatedate (Місто-Відправник - Тернопіль).

Доставка можлива, як на склад у вашому місті, так і за додаткову оплату за вказаною адресою до дверей, включаючи ті населені пункти, де немає відділень компанії «Нова пошта».

Знайти відділення компанії «Нова пошта» у вашому місті - https://novaposhta.ua/office.
Дізнатися час роботи відділень компанії «Нова пошта» у вашому місті - https://novaposhta.ua/timetable.

Вартість доставки залежить від способу оплати за замовлення (Передоплата або Післяплата):
- Якщо замовлення оплачено, то вартість доставки компанією «Нова пошта» за технологією Відділення-Відділення складе 45-50 грн (за умови ваги посилки до 2 кг).
- Якщо замовлення буде оплачено післяплатою, то вартість доставки компанією «Нова пошта» за технологією Відділення-Відділення складе 45-50 грн + 2% від вартості замовлення + 30-40 грн (за умови ваги посилки до 2 кг).

Детальніше дивитися тарифи компанії «Нова пошта» - https://novaposhta.ua/privatnim_klientam/ceny_i_tarify.

Переваги доставки компанією «Нова пошта»:
- Оперативність: Ви швидше зможете отримати замовлення.

Недолік цього варіанту - доставка тільки по території України.

2. Укрпошта.

Термін доставки 5-7 днів (у сільській місцевості до 14 днів). Вартість доставки 1 виробу Укрпоштою по Україні залежить від ваги і в середньому становить 55 грн.

Про вартість доставки в іншу, потрібну Вам, країну, будете повідомлені електронним листом додатково. Ознайомитися з тарифами міжнародних відправлень за кордон України - http://ukrposhta.ua/corporate/poshtovi-poslugi/peresilannya-posilok/tarifi .

Переваги цього варіанту:
- Доставка можлива в усі країни світу.

Недолік доставки Укрпоштою - невисока оперативність.

Якщо у Вас виникли питання, що стосуються доставки, ви можете задати їх через контактну форму або за телефонами: +38 0 969 385 395, +38 095 46 99 330, +38 044 362 72 75, +38 063 035 78 25.

Loading...