Зняти фільтр
Купувати за ціною
Спосіб вишивки
Колір вишивки
Колір тканини
Назва тканини
Візерунок
Стиль
Тип плаття
Рукав
Фасон
Категорії

Вишиті сукні для дівчаток

Вишиті сукні для дівчаток

Вишиті платтячка - українські дитячі вишиті сукні. Святкові платтячка з вишивкою та платтячка до першого причастя. Суккні для дівчкаток у дитсадок та школу на урочистості, народні свята, вечорниці, виступи та випускний. Дизайнерські та народні плаття для дівчаток - маленьких модниць від торгової марки Любисток - виробника вишитого одягу. 

Відображати:
Сортування
Вишите плаття D-087-01-d Новинка
Вишита сукня D-087-01-d. Чудово підійде як для святкових так і для будних днів. Плаття-вишиванка надасть вам особливого та оригінального вигляду.Чудове вишите плаття у класичних мотивах українського стилю - www.lubystok.ua. ..
2,200 грн.
Купити вишите платтячко для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Вишите платтячко - дитяча сукня  D-104-01-d. Гарна сукня для свят, концертів чи виступів на сценічні в школі або дитячому садку. ..
950 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Вишите платтячко - дитяча сукня D-138-01-d.  Сукня-вишиванка на домотканому полотні оздоблена вишивкою хрестиком акриловими нитками. Візерунок рослинний - вишиті різнобарвні квіти. Низ сукні оздоблено доатковою частиною з євросітки та мережив..
2,200 грн.
Дитяча біла вишита сукня на перше причастя - вишите платтячко D-141-01-d. Плаття вишите хрестиком білим по білому геометричним орнаментом. Тканина тіар, рукави та верхня спідниця євросітка, також використовується мереживо.Купити вишите п..
3,200 грн.
Купити вишите платтячко для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Вишите платтячко - дитяча сукня з пташками D-142-01-d. Гарна сукня для свят, концертів чи виступів на сценічні в школі або дитячому садку. ..
2,200 грн.
Купити вишите плаття для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Дитяча сукня - вишите плаття D-069-02-d. Оригінальна та стильна сукня з поясом. Стиль сучасний з традиційними мотивами на бордовій тканині. Вишиванка вишита хрестиком..
1,400 грн.
Вишите плаття для дівчинки D-089-01-d Новинка
Купити вишите плаття для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Дитяча сукня - вишите плаття D-069-02-d. Оригінальна та стильна сукня з поясом. Стиль сучасний з традиційними мотивами на бордовій тканині. Вишиванка вишита хрестиком..
2,200 грн.
Купити вишите плаття для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Дитяча сукня - вишите плаття D-106-01-d. Оригінальна та стильна сукня з поясом. Стиль сучасний з традиційними мотивами на рожевій тканині. Вишите плаття вишите хрести..
1,850 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Купити вишите платтячко для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Вишите платтячко - дитяча сукня  D-112-01-d. Гарна сукня для свят, концертів чи виступів на сценічні в школі або дитячому садку. ..
1,800 грн.
Купити вишите платтячко для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Вишите платтячко - дитяча сукня  D-121-01-d. Оригінальна та стильна сукня з поясом. Оригінальне ніжне платтячко на блакитному натуральному льоні. Вишиванка ви..
2,000 грн.
Купити вишите платтячко для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Вишите платтячко - дитяча сукня  D-121-03-d. Оригінальна та стильна сукня з поясом. Оригінальне ніжне платтячко на блакитному натуральному льоні. Вишиванка ви..
1,800 грн.
Купити вишите платтячко для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Вишите платтячко - дитяча сукня  D-095-01-d. Гарна сукня для свят, концертів чи виступів на сценічні в школі або дитячому садку. ..
2,000 грн.
Купити вишите платтячко для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Вишите платтячко - дитяча сукня  D-108-01-d. Гарна сукня для свят, концертів чи виступів на сценічні в школі або дитячому садку. ..
3,000 грн.
Купити вишите платтячко для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Вишите платтячко - дитяча сукня  D-109-01-d. Гарна сукня для свят, концертів чи виступів на сценічні в школі або дитячому садку. ..
3,200 грн.
Купити вишите платтячко для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Вишите платтячко - дитяча сукня  D-111-01-d. Гарна сукня для свят, концертів чи виступів на сценічні в школі або дитячому садку. ..
2,000 грн.
Купити вишите платтячко для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Вишите платтячко - дитяча сукня  D-112-02-d. Гарна сукня для свят, концертів чи виступів на сценічні в школі або дитячому садку. ..
1,800 грн.
Купити вишите платтячко для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Вишите платтячко - дитяча сукня  D-121-02-d. Оригінальна та стильна сукня з поясом. Оригінальне ніжне платтячко на бордовому натуральному льоні. Вишиванка виш..
1,800 грн.
Купити вишите платтячко для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Вишите платтячко - дитяча сукня  D-128-01-d. Гарна сукня для свят, концертів чи виступів на сценічні в школі або дитячому садку. ..
1,500 грн.
Вишите плаття для дівчинки D-122-01-d. Українська дитяча сукня- вишиванка вишита зеленими нитками на домотканому полотні. Вишивка з гометричним візерунком. Рукав довгий. Чудове весняне і літнє святкове дитяче платтячко для нарядного вигляду. ..
2,800 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття - українська вишиванка модель  D-010-01-d. Оригінальна та стильна сукня з поясом. Стиль сучасний з традиційними мотивами на синій тканині з натурального льону. Вишиванка вишита хрестиком червоними та біл..
2,200 грн.
Вишите плаття d-081-01-d Новинка
Дитяча сукня - вишите плаття - українська вишиванка модель D-081-01-d. Оригінальна та стильна сукня з поясом. Стиль сучасний з традиційними мотивами на темно-синій тканині з натурального льону. Вишиванка вишита гладдю синіми та білими ак..
3,200 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття - українська вишиванка модель D-069-01-d. Оригінальна та стильна сукня з поясом. Стиль сучасний з традиційними мотивами на синій тканині з натурального льону. Вишиванка вишита хрестиком білими акриловими нитк..
1,400 грн.
Дитяча сукня - вишите плаття гладдю - українська вишиванка модель D-074-01-d. Оригінальна та стильна сукня для дівчинки. Стиль сучасний з традиційними мотивами на блакитній тканині з натурального льону. Сукня вишита гладдю кольоровими ни..
1,100 грн.
Вишите плаття для дівчинки D-075-01-d Немає на складі
Дитяча сукня - вишите плаття гладдю - українська вишиванка модель D-075-01-d. Оригінальна та стильна сукня для дівчинки. Стиль сучасний з традиційними мотивами на блакитній тканині з натурального льону. Сукня вишита гладдю кольоровими ни..
1,800 грн.
Купити вишите платтячко для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Вишите платтячко - дитяча сукня  D-101-01-d. Оригінальне ніжне платтячко на бордовому натуральному льоні. Вишиванка вишита хрестиком білими акриловими нитками..
1,300 грн.
Купити вишите платтячко для дівчинки у інтернет магазині www.lubystok.ua. Вишите платтячко - дитяча сукня  D-130-01-d. Гарна сукня для свят, концертів чи виступів на сценічні в школі або дитячому садку. ..
3,000 грн.
Loading...