Зняти фільтр
Купувати за ціною
Спосіб вишивки
Колір вишивки
Колір тканини
Назва тканини
Візерунок
Стиль
Тип плаття
Комір
Рукав
Фасон
Категорії

Вишиванки зняті з виробництва

Відображати:
Сортування
Вишита сукня гладдю ЖПВ 76-1 Немає на складі
Вишита сукня гладдю ЖПВ 76-1. Завдяки візерунку сукня має оригінальний вигляд. Стиль cукні сучасний з традиційними мотивами на бежевому льоні. Плаття-вишиванка вишите гладдю зеленими, червоними, жовтими, синіми та фіолетовими нитками з віскози. Ві..
1,530 грн.
Вишита сукня хрестиком ЖПВ 56-1 Немає на складі
Вишита сукня хрестиком ЖПВ 56-1. Оригінальна, нарядна сукня - завдяки фасону та багатій вишивці має особливий та вишуканий вигляд. Стиль сукні - сучасний на тканині тіар білого кольору. Вишита хрестиком, блакитними акриловими нитками. Візерунок ви..
4,079 грн.
Вишиванка С 40-5 Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка хрестиком С 40-5.Вишиті вироби хрестиком виготовляємо від 1 до 5 робочих днів. Для того, щоб вишиванка вам підійшла обов`язково повідомляйте ваші мірки (зріст, обхват грудей, обхват талії, довжину руки), ко..
1,869 грн.
Вишиванка С 48-5 Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка хрестиком С 48-5. Через оригінальний візерунок має особливий вигляд. Традиційний український крій сорочки з білої домотканої тканини або натурального льону. Вишиванка виконана хрестиком темно-зеленими акриловими..
1,869 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Вишиванка ЧСВ 1-4 Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка хрестиком ЧСВ 1-4 на натуральному льоні. Через оригінальний візерунок має особливий вигляд. Традиційний український крій сорочки з білого натурального льону або домотканої тканини. Вишиванка в..
1,428 грн.
Вишиванка ЧСВ 18-1 Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка хрестиком ЧСВ 18-1. Візерунок-оберіг червоними акриловими нитками. Традиційний український крій сорочки на довгий рукав з коміром-стійкою. Вишивка на грудях, кінцях рукавів, комірі-стійці.Вишиті вироби хрестик..
1,632 грн.
Вишиванка ЧСВ 18-5 Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка хрестиком ЧСВ 18-5. Візерунок-оберіг акриловими нитками. Традиційний український крій сорочки на довгий рукав з коміром-стійкою. Вишивка на грудях, кінцях рукавів, комірі-стійці.Вишиті вироби хрестиком виготов..
1,632 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Вишиванка ЧСВ 18-9 Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка хрестиком ЧСВ 18-9. Візерунок-оберіг акриловими нитками. Традиційний український крій сорочки на довгий рукав з коміром-стійкою. Вишивка на грудях, кінцях рукавів, комірі-стійці.Вишиті вироби хрестиком виготов..
1,632 грн.
Вишиванка ЧСВ 32-1 Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка хрестиком ЧСВ 32-1. Завдяки фасону та кольру має оригінальний вигляд. Сучасний крій сорочки з темно синього натурального льону. Вишиванка виконана хрестиком, геометричним візерунком, блакитними та світло блакитни..
1,394 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Вишиванка ЧСВ 35-1 Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка хрестиком ЧСВ 35-1.Вишиті вироби хрестиком виготовляємо від 1 до 5 робочих днів. Для того, щоб вишиванка вам підійшла обов`язково повідомляйте ваші мірки (зріст, обхват грудей, обхват талії, довжину руки), кол..
1,784 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Вишиванка ЧСВ 41-3 Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка хрестиком ЧСВ 41-3.Вишиті вироби хрестиком виготовляємо від 1 до 5 робочих днів. Для того, щоб вишиванка вам підійшла обов`язково повідомляйте ваші мірки (зріст, обхват грудей, обхват талії, довжину руки), кол..
1,937 грн.
Вишиванка ЧСВ 53-1 Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка гладдю ЧСВ 53-1 ..
1,394 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Вишиванка С 11-4 Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка хрестиком С 11-4 . Багатий візерунок та підібрані коліри, надають цій сорочці оригінальності. Традиційний український крій сорочки з білої домотканої тканини або натурального льону. Вишиванка виконана хрест..
2,039 грн.
Вишиванка ЧС 7-5 Немає на складі
Вишиванка чорна - вишита чоловіча сорочка ЧС 7-5. Крій - український, традиційний. Комір - вишита стійка. Горловина на петлях зі шнурком та кутасами. Краї рукавів з вишивкою на манжет і ґудзик. Вишивка ткана чорними та білими акриловими нитками. Ві..
948 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Вишиванка ЧСВ 10-1 Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка хрестиком ЧСВ 10-1 на натуральному льоні. Через оригінальний візерунок має особливий вигляд. Традиційний український крій сорочки з білого натурального льону або домотканої тканини. Вишиванка виконана хрести..
1,937 грн.
Вишиванка ЧСВ 26-1 Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка хрестиком ЧСВ 26-1 на домотканному полотні або натуральному льоні. Візерунок червоними та чорними акриловими нитками з геометричним орнаментом. Сучасний крій сорочки на довгий рукав з відкладним коміром. Вишивка ..
2,379 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Вишита сукня хрестиком ЖПВ 51-1 Немає на складі
Вишита сукня хрестиком ЖПВ 51-1. Дуже оригінальна та святкова сукня. Стиль - сучасний на тканині тіар білого кольору. Вишита хрестиком, червоними акриловими нитками. Візерунок вишивки - геометричний. Рукав - довгий. Цією сукнею ви підкреслити свою..
3,569 грн.
Вишите плаття D-094-01 Немає на складі
Вишита сукня D-094-01. Чудово підійде як для святкових так і для будних днів. Плаття-вишиванка надасть вам особливого та оригінального вигляду.Чудове вишите плаття у класичних мотивах українського стилю - www.lubystok.ua. ..
4,300 грн.
Вишите плаття D-099-01 Немає на складі
Вишита сукня D-099-01. Чудово підійде як для святкових так і для будних днів. Плаття-вишиванка надасть вам особливого та оригінального вигляду.Чудове вишите плаття у класичних мотивах українського стилю - www.lubystok.ua. ..
3,200 грн.
Вишите плаття D-114-01 Немає на складі
Вишита сукня D-114-01. Чудово підійде як для святкових так і для будних днів. Плаття-вишиванка надасть вам особливого та оригінального вигляду.Чудове вишите плаття у класичних мотивах українського стилю - www.lubystok.ua. ..
3,400 грн.
Вишите плаття D-125-01 Немає на складі
Вишита сукня D-125-01. Чудово підійде як для святкових так і для будних днів. Плаття-вишиванка надасть вам особливого та оригінального вигляду.Чудове вишите плаття у класичних мотивах українського стилю - www.lubystok.ua. ..
3,000 грн.
Вишите плаття D-058-01 Немає на складі
Вишита сукня хрестиком ЖПВ 58-1. Завдяки фасону та поєднанню синього та білого кольору ця сукня має в одночас класичний та оригінальний вигляд. Стиль - сучасний на тканині тіар синього кольору. Вишита хрестиком, білими акриловими нитками. Візеруно..
2,300 грн.
Вишите плаття D-079-01 Немає на складі
Вишита сукня гладдю ЖПВ 79-1. Завдяки візерунку сукня має оригінальний вигляд. Стиль cукні сучасний з традиційними мотивами на блакитному льоні. Плаття-вишиванка вишите гладдю зеленими, червоними, жовтими, синіми та фіолетовими нитками з віскози. ..
1,700 грн.
Вишиванка-блуза ЖБВ 35-3 Немає на складі
Вишиванка хрестиком - вишита жіноча сорочка ЖБВ 35-3. Гарна блуза в сучасному стилі на білій домотканій тканині або натуральному льоні. Вишиванка вишита хрестиком синіми та блакитними акриловими нитками. Виконана геометричним візерунком, який розм..
1,513 грн.
Вишита сукня хрестиком ЖПВ 17-7 Немає на складі
Вишита сукня хрестиком ЖПВ 17-7.  Гарна, літня сукня. Стиль сучасний з традиційними мотивами на бежевій тканині з натурального льону. Вишиванка вишита хрестиком коричневими акриловими нитками, геометричним візерунком. Ця сукня чудово підійде ..
1,700 грн.
Вишита сукня хрестиком ЖПВ 54-1 Немає на складі
Вишита сукня хрестиком ЖПВ 54-1. Дуже гарна та модна сукня. Оригінальний фасон та колір тканини надає цьому платтю особливий та яскравий вигляд. Стиль сукні - сучасний на тканині тіар та шифон червоного кольору. Вишита хрестиком, білими акриловими..
3,229 грн.
Вишиванка С 11-8L Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка хрестиком С 11-8L. Традиційний український крій сорочки з білого стрейч льону, білої домотканої тканини або натурального льону. Вишиванка виконана хрестиком синіми та блакитними акриловими нитками, геометричним ..
2,039 грн.
Вишиванка С 24-7L Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка хрестиком С 24-7L - на тканині з стрейч льону або натурального льону. Візерунок-оберіг в українському гуцульському стилі - виконано хрестиком. Вишито блакитними та синіми акріловими нитками. Сучасний крій сорочк..
2,039 грн.
Вишиванка С 57-3 Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка хрестиком С 57-3. Завдяки візерунку та фасону має особливий вигляд. Традиційний український крій сорочки з білої домотканої тканини або натурального льону. Вишиванка виконана хрестиком синіми акриловими нитками,..
1,900 грн.
Вишиванка ЧСВ 56-1 Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка хрестиком ЧСВ 56-1. Завдяки візерунку та фасону має особливий вигляд. Традиційний український крій сорочки з білої домотканої тканини або натурального льону. Вишиванка виконана хрестиком червоними та чорними акри..
1,632 грн.
Вишиванка-блуза ЖБВ 34-1 Немає на складі
Вишиванка хрестиком - вишита жіноча сорочка ЖБВ 34-1. Гарна блуза в сучасно-традиційному стилі на білій домотканій тканині. Вишиванка вишита хрестиком червоними та чорними акриловими нитками. Виконана геометричним візерунком, який розміщений на гр..
1,869 грн.
Вишиванка С 11-7 Немає на складі
Вишита сорочка чоловіча - вишиванка хрестиком С 11-7. Традиційний український крій сорочки з білої домотканої тканини або натурального льону. Вишиванка виконана хрестиком синіми та блакитними акриловими нитками, геометричним візерунком. На довгий ..
2,039 грн.
Loading...