Зняти фільтр
Купувати за ціною
Спосіб вишивки
Колір вишивки
Колір тканини
Назва тканини
Візерунок
Стиль
Рукав
Фасон
Категорії

Вишиванки жіночі

Вишиванки жіночі

Вишиванки жіночі та модні вишиті блузи - вишиті сорочки хрестиком та гладдю в українському традиційному і сучасному стилі - це мистецтво високої естетичної наснаги, гармонія кольорових сполучень і ритм ліній узору, що відкриває глибоку змістовність. В рослинних та геометричних візерунках жіночих  майстрині розповідають про свої думки й почуття, сподівання й страждання. Тому вишиванки є сумні й замріяні, а є веселі й радісні, що бринять як весела співаночка. Глибокі людські почуття, які відбились у вишивці, пристрасно промовляють до нас з орнамента кожної модної та дизайнерської жіночої вишиванки.

Відображати:
Сортування
Вишиванка хрестиком - вишита жіноча сорочка ЖБВ 55-1. Особливий орнамент та підібрані кольори надають цій блузці оригінального виляду. Стиль сорочки сучасний з традиційними мотивами на натуральному льоні бежевого кольору. Вишиванка вишита хре..
1,700 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Жіноча вишиванка - вишита жіноча сорочка B-063-01. Чудова вишита блуза з мотивами українського стилю - www.lubystok.ua. ..
1,700 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Вишиванка хрестиком - вишита жіноча сорочка B-064-03. Ця блузка виглядає елегантно та святково. Стиль сорочки сучасний на чорному льоні. Вишиванка вишита хрестиком білими акриловими нитками. Вишивка виконана рослинно-геометричним візерунком, розмі..
2,200 грн.
Вишиванка-блуза B-007-01 Новинка
Вишиванка хрестиком - вишита жіноча сорочка B 007-1. Завдяки роскішному орнаменту має багатий вигляд. Стиль сорочки традеційний український мотив на  бежевій тканині. Вишиванка вишита хрестиком червоними, чорними акриловими нитками. Вишивка в..
3,200 грн.
Жіноча вишиванка - вишита жіноча сорочка B-062-01. Чудова вишита блуза з мотивами українського стилю - www.lubystok.ua. ..
2,700 грн.
Базовано на 4 відгуках.
Чудова вишита блуза-вишиванка білим по білому в діловому стилі B-070-01.  ..
1,600 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Жіноча вишиванка хрестиком ЖБВ 77-1. Ця блузка має святковий вигляд, пасує як для молодих так і для старших за віком жінок. Стиль сорочки сучасний з традиційними мотивами на білому натуральному льоні. Вишиванка вишита хрестиком чорними, зеленими, ..
2,400 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Вишиванка хрестиком - вишита жіноча сорочка B-080-01. Завдяки фасону та кольору блуза виглядає дуже оригінальною. Стиль сучасний з традиційними мотивами на жовтому натуральному льоні. Вишиванка вишита хрестиком чорними акриловими нитками. Вик..
2,000 грн.
Вишиванка хрестиком - вишита жіноча сорочка B-081-01. Завдяки фасону та кольору блуза виглядає дуже оригінальною. Стиль традиційний з білими рукавами з темно-синьою вишивкою та темно-синім льоном. Вишиванка вишита хрестиком темно-синіми акриловими..
1,900 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Жіноча вишиванка гладдю B-082-01. Ця блузка має дуже ніжний та оригінальний вигляд. Стиль сорочки сучасний у діловому стилі. Вишиванка вишита гладдю зеленими, червоними, блакитними, жовтими та фіолетовими акриловими нитками. Візерунок вишивки росл..
2,600 грн.
Жіноча вишиванка зі стійкою - вишита жіноча сорочка B-083-01. Ця блузка виглядає елегантно та стримано. Стиль сорочки з традиційними мотивами з натурального льону. Вишиванка вишита хрестиком червоними акриловими нитками. Вишивка виконана росл..
2,400 грн.
Жіноча вишиванка з квітами та ластівками вишита хрестиком на білому тіарі в оригінальному стилі - вишита жіноча сорочка B-084-01. Вишиті квіти на грудях та ластівки та квіти на спині. Фасон із вшивним рукавом.  Стиль оригінальний з приспущени..
2,500 грн.
Жіноча вишиванка із вишитими хрестиком квітами на спині на темно-синьому льоні. Вишита жіноча сорочка B-085-01 в діловому стилі. Чудова вишита блуза з мотивами українського стилю - www.lubystok.ua. ..
3,600 грн.
Сучасна вишита блуза B-086-01 - жіноча вишиванка з мотивами українського стилю на бежевому льоні - візерунок із птахами та геометричним орнаментом. Рукав вшивий довжиною у три чверті.Чудова вишита блуза з мотивами українського стилю - www.lub..
1,900 грн.
Яскрава вишита блуза B-087-01 - жіноча вишиванка з рослинним та геометричним візерунком на темно-синій тканині.Чудова вишита блуза з мотивами українського стилю - www.lubystok.ua. ..
2,500 грн.
Вишиванка хрестиком - вишита жіноча сорочка B-088-01. Завдяки фасону та кольору блуза виглядає дуже оригінальною. Стиль сучасний з традиційними мотивами на блакитному натуральному льоні. Вишиванка вишита хрестиком блакитними акриловими ниткам..
2,000 грн.
Вишита жіноча блуза B-090-01. Красива жіноча вишиванка, виготовлена на натуральному льоні та прикрашена кольоровою вишивкою хрестикомЧудова вишита блуза з мотивами українського стилю - www.lubystok.ua. ..
3,200 грн.
Вишиванка - блуза B-091-01. Красива жіноча вишиванка на домотканому полотні з пташками та кольоровою вишивкою хрестиком.Чудова вишита блуза з мотивами українського стилю - www.lubystok.ua. ..
2,800 грн.
Базовано на 1 відгуках.
     Відтворення неймовірної жіночої вишиванки за традиціями регіону Борщівщини.Відмінною рисою цих вишиванок є велика кількість чорного кольору. Згідно за стародавньою легендою під час татарської навали у селах Борщівського краю за..
7,200 грн.
Вишиванка-блуза B-093-01 Новинка
Відтворення старовинної жіночої вишиванки з регіону Покуття, Івано-Франківська обл. Вишиванка вирізняється багатою палітрою кольорів, строкатою багатоколірністю та різноманітною геометричною орнаментикою.Яскравою особливістю гуцульської вивши..
5,500 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Вишиванка хрестиком - вишита жіноча сорочка ЖБВ 24-1. Ця блузка виглядає елегантно та святково. Стиль сорочки сучасний з білого натурального льону або домотканої тканини. Вишиванка вишита хрестиком темно синіми та синіми акриловими нитками. Вишивк..
2,200 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Вишиванка хрестиком - вишита жіноча сорочка ЖБВ 28-2. Завдяки фасону та кольору блуза виглядає дуже оригінальною. Стиль сучасний з традиційними мотивами на червоному натуральному льоні. Вишиванка вишита хрестиком білими акриловими нитками. Ви..
1,700 грн.
Жіноча вишиванка - вишита жіноча сорочка B-052-02. Чудова вишита блуза з мотивами українського стилю - www.lubystok.ua. ..
1,800 грн.
Вишиванка хрестиком жіноча та дитяча - вишита жіноча сорочка ЖБВ 57-1. Завдяки фасону та кольору блуза виглядає дуже оригінальною. Стиль сучасний з традиційними мотивами на блакитному натуральному льоні. Вишиванка вишита хрестиком білими акри..
1,700 грн.
Вишиванка хрестиком - вишита жіноча сорочка ЖБВ 64-1. Ця блузка виглядає елегантно та святково. Стиль сорочки сучасний з білій домотканій тканині. Вишиванка вишита хрестиком чорними акриловими нитками. Вишивка виконана рослинно-геометричним візеру..
2,200 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Жіноча вишиванка хрестиком ЖБВ 26-1. Ця блузка має святковий вигляд, пасує як для молодих так і для старших за віком жінок. Стиль сорочки сучасний з традиційними мотивами на білій домотканій тканині або натуральному льоні. Вишиванка вишита хрестик..
2,700 грн.
Вишиванка хрестиком - вишита жіноча сорочка ЖБВ 28-7. Завдяки фасону та кольору блуза виглядає дуже оригінальною. Стиль сучасний з традиційними мотивами на темно синьому натуральному льоні. Вишиванка вишита хрестиком білими акриловими нитками. Вик..
1,700 грн.
Вишиванка хрестиком - вишита жіноча сорочка ЖБВ 36-1. Гарна блуза в сучасному стилі на білій домотканій тканині або натуральному льоні. Вишиванка вишита хрестиком чорними акриловими нитками. Виконана рослинно-геометричним візерунком, який розміщен..
2,000 грн.
Вишиванка хрестиком - вишита жіноча сорочка ЖБВ 47-1. Ця блузка виглядає елегантно та стримано. Стиль сорочки традиційний з натурального льону. Вишиванка вишита хрестиком червоними акриловими нитками. Вишивка виконана рослинним та тваринним візеру..
2,000 грн.
Вишиванка хрестиком - вишита жіноча сорочка B-048-01. Ділова вишита блуза хрестиком у класичних мотивах українського стилю - www.lubystok.ua. ..
1,600 грн.
Жіноча вишиванка - вишита жіноча сорочка B-049-01. Чудова вишита блуза з мотивами українського стилю - www.lubystok.ua. ..
2,000 грн.
Жіноча вишиванка - вишита жіноча сорочка B-050-01. Чудова вишита блуза з мотивами українського стилю - www.lubystok.ua. ..
2,200 грн.
Loading...