Категорії

Оплата

Оплатити замовлення в нашому інтернет-магазині можна наступними способами:

  1. Оплата через систему Приват24 - https://www.privat24.ua/
  2. Оплата через термінал або касу Приватбанку
  3. Оплата безготівковими на наш розрахунковий рахунок
  4. Оплата готівкою при отриманні (післяплата)

Реквізити для оплати ви отримаєте після оформлення замовлення. Переказ грошей на наш рахунок без комісії. При доставці через Нову пошту, оплачувати потрібно тільки суму замовлення, вартість доставки оплачуєте при отриманні замовлення. При доставці через Укрпошту оплачується вартість замовлення та доставки.

Будь ласка, коли зробите переказ потрібної суми на наш рахунок, повідомте про це по телефону 044 362 72 75, 095 46 99 330, 0969385395, 063035 78 25 або листом на адресу shop@lubystok.ua.

Вартість доставки передоплатою в середньому складе 45-50 грн, а післяплатою в середньому 90-100 грн і залежить від суми замовлення.

Приват24

Один з найшвидших способів оплати. Система Приват24 - https://www.privat24.ua/ - це інноваційна розробка ПриватБанку, яка дозволяє працювати зі своїми картковими і розрахунковими рахунками в режимі інтернет-банкінгу.

Кожен, хто має пластикову картку від ПриватБанку (VISA або MASTER Card) може замовити підключення інтернет-банкінгу Приват24 (Privat24). Для цього необхідно зареєструвати свої дані в системі Приват24. Якщо така послуга вже підключена, то здійснити платіж зовсім легко. Рахунок Приват24 можна поповнити за допомогою безготівкового і готівкового переказу.

Гарантію безпеки та недоторканності інформації про платіжну картку забезпечує використання стандартів шифрування SSL (128 бітний ключ), обмін інформацією в закритих банківських мережах та незалежних платіжних шлюзах. Вся інформація потрібна для проведення транзакції, передається на сервер процесингового з'єднання через захищене з'єднання і ніхто, ні адміністрація магазину, ні користувачі не можуть її отримати. Фактично Ви оплачуєте послуги нашої компанії так само, як і в ресторані або супермаркеті. Детальніше про безпеку можете дізнатися на сторінках платіжного сервісу.

Оплата через термінал або касу Приватбанку

Ви можете оплатити замовлення через термінал або касу найближчого відділення Приватбанку. Оплатити можна як готівкою, так чи безготівковими. Переказ грошей на наш рахунок без комісії.

Реквізити для оплати ви отримаєте після оформлення замовлення. Бажано оплатити рахунок протягом 1-3 днів. Час надходження грошей на наш рахунок: до 2-х робочих днів, але як правило - до 15 хвилин.

Знайти найближчий термінал або відділення Приватбанку - https://privatbank.ua/ua/map/

Оплата безготівковими на наш розрахунковий рахунок

Для організацій оплатити замовлення можна на наш розрахунковий рахунок безготівковими. Час надходження грошей на наш рахунок: до 2-х робочих днів.

Післяплата

Щоб скористатись цією формою оплати необхідний завдаток.

Оплата готівкою проводиться в момент отримання посилки у відділенні або кур'єру Нової пошти чи Укрпошти.

1. Післяплата через компанію Нова пошта

Замовлення Ви можете отримати у відділенні Нової пошти вже наступного дня після відправки (1-3 дні, залежно від віддаленості замовника).

Вартість доставки з післяплатою в середньому становить 50-60 грн в залежності від суми замовлення (вартість доставки з післяплатою = вартість доставки в одну сторону + 2% від суми замовлення + вартість зворотної доставки).

Ви передаєте гроші працівнику служби доставки і отримуєте замовлений товар і супровідну документацію.

За додаткову плату можлива доставка «до дверей» замовника, включаючи ті населені пункти, де немає відділень Нової пошти.

2. «Укрпошта». Цей спосіб оплати та доставки найбільш довгий і трудомісткий.

Вартість 50 грн. + Послуги пошти (від 1,2 до 10% вартості замовлення).

Термін доставки 3-7 днів, у сільській місцевості до 14 днів.

Протягом тижня після замовлення товару Ви отримаєте повідомлення зі свого поштового відділення про прибуття посилки. Йдете з паспортом на пошту, стоїте в черзі :), заповнюєте документи, розраховуєтесь.

Оплата післяплатою (при отриманні) у відділенні Укрпошти вважається грошовим переказом і за цю послугу береться додаткова оплата за тарифами компанії.

Loading...